Otse põhisisu juurde

31.mail tähistatakse tubakavaba päeva!Järgmisel nädalal on juba viimane koolinädal ja suvevaheaeg on nii lähedal!
Suvi on tore aeg, kus on Sul palju rohkem aega tegeleda meelepäraste tegevustega ning nautida ilusaid päiksepaistelisi ilmasid. See on ka aeg, kus ollakse rohkem sõpradega koos. 

Ka suvel ära unusta järgida tervisliku eluviisi põhimõtteid ning liigu piisavalt, söö tervislikku toitu ning maga piisavalt. Üks tervisliku eluviisi osa on ka hoiduda sõltuvust tekitavatest ainetest. 

31.mail tähistatakse tubakavaba päeva. Ülemaailmse tubakavaba päeva raames teavitatakse inimesi tubaka negatiivsest mõjust tervisele. Tubakavaba päeva algatajaks oli 1987. aastal maailma terviseorganisatsioon (WHO) (Allikas: Mondo maailmaharidus- ja koolituskeskus)

Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) andmetel on tubakatarvitamine seotud vähemalt 25 haiguse tekkega ning tubakatarvitamist peetakse maailmas suurimaks surmade põhjustajaks. Tubakatarvitamine on sõltuvushaigus. Iga kuue sekundi järel sureb üks inimene tubaka tõttu – iga kümnes neist inimestest ei ole ise suitsetaja. (Allikas: Terviseinfo.ee)


Uuri järgi, mis on suitsetamine, kuidas see mõjub tervisele ning, kuidas saaksid Sina olla targem ⬇


Kas Sina oled piisavalt teadlik tubakatoodetetest ja nende mõjust tervisele? Pane oma teadmised proovile testi abil! ⬇


Nüüd oled vast juba päris teadlik tubakatoodete tarbimisega seotud ohtudest tervisele. Tubakatoodete tarbimine ei mõjuta meie keha ainult  seespidiselt vaid ka välispidiselt. Vaata järgi, millised muutused toimuvad kehaga, tabides tubakatooteid. ⬇
Loodan, et said nüüd rohkem teadlikumaks suitsetamisest ja sellega kaasnevatest ohtudest kehale.
Ole tervislik ja tubakavaba!Kommentaarid